Červenec 2013

KONEC BLOGU !!! :(((((((((((

10. července 2013 v 11:33 | Maruška |  Blog
Ahoj, jak už jste možná zjístili.... tento blog končí!!! Mám k tomu pár důvodů.... affs mám asi jenom 4, když se zapisovali, tak slibovali, že budou komentovat 3x do týdne, jediný, kdo to asi dělá je Annie-Anny !!! Já vím, dělám asi to stejné, ale kdybych vyhazovala affs za to, že nechodí na můj blog, protože nemají moc čas, i já jsem na tom stejně, tak bych tu za chvíli neměla nikoho, kdo by mi komentoval články, takže bych to dělala jen pro sebe. Moje kamarádka jak již jsem zmiňovala, má asi 30 Affs, a každý den přidává 22 článků, a komentuje jí to asi 30 lidí, plus na ně má skype atd. .... je mi to líto, ale moc mi to s blogem nejde.... nejdem tak chytrá, a navíc.... teď vám povím jeden příběh o mém blogu o Twilight... přidávala jsem asi 5 článků za týden, protože nejsou žádné stránky s osobními fotkami, takže toho moc nebylo, a ještě jsem ani nevěděla co je to affs... takže nic moc... Selenu i Taylor mám ráda, ale chtěla jsem blog, na který můžu přidávát články, chtěla jsem blog o Twilight, ale už jsem věděla, že to nebude to pravé, tak jsem se rozhodla pro Sel a Taylor... ti mají hrozně moc stránek s osobními věcmi atd. ... ( + kdo ještě neviděl BREAKING DAWN PART 2 tak TADY !!! ). Jinak na tom blogu o Twilight jsem měla moc pěkný laylout, ale tento blogmám déle než ten s Twilight, a nikdo mi nebyl schopný udělat alespoň jeden laylout.... :( !!! Nejsem asi ten typ, koho má každý rád, takže KONČÍM !!! :((((((( Je mi to strašně líto, ale budu mít alespoň více času na školu atd. .... a aspoň se pořád nemusím trápit s tím, kdy mám dávat fotky na měsíc červen atd. ... takže budu mít možná více času na kamarády a rodinu.... třeba se budu v nějaké době snažit si nějaký blog založit ale ještě nevím, nikdo mi moc s blogem nepomáhá, a moc o blogu nevím... :(((( Doufám, že Vám to nevadí, a držím vám palce ve vašem vedení blogu... :)))

¨+ fotky, které jsem tu chtěla dát už kdysi...
Našla jsem moc fotek, které jsem semka chtěla dát, ale protože jsem tak pozpátku, že už to nemá cenu přidávat, protože už to každý na svém blogu o Sel má, a všichni by psali, že to od nich kopíruju....:(((
Mějte se moc pěkně.... a užijte si zbytek prázdnin.... :))
PS : kdo by tento blog chtěla, což si myslím, že ne, protože to se nikdy nestane, ale kdyby jo, tak mi napište na e-mail : maruskapilatova@seznam.cz !!!Ahooooooooooooj :(((((((((((( :)))))))


Návštěvnost mého blogu od 24.6. 2013 - 30.6. 2013 a 1.7. 2013 - 7.7. 2013 !!!

10. července 2013 v 10:50 | Maruška |  Návštěvnost mého blogu !!!
Ahoj, je tu návštěvnost.... jenom vám chci říct, že končím s blogem, v příštím článku vše vysvětlím.... návštěvnost nic moc, ale kdo tady byl, tak děkuji !!! :-)Navštěvnost za minulý týden (24.6. 2013 - 30.6. 2013) je :
Pondělí : 3
Úterý : 4
Středa : 4
Čtvrtek : 3
Pátek : 3
Sobota : 2
Neděle : 8
Celkem : 27
Navštěvnost za minulý týden (1.7. 2013 - 7.7. 2013) je :
Pondělí : 7
Úterý : 5
Středa : 1
Čtvrtek : 7
Pátek : 3
Sobota : 1
Neděle : 3

Celkem : 27
Díky :))